Jak zaskoczyć gości weselnych? 5 pomysłów na sezon 2016!

Termin Waszego ślubu coraz bliżej! Czas pomyśleć o organizacji przyjęcia i trochę się zainspirować. Dziś podpowiadamy jak możecie wyróżnić Wasze wesele i w jaki sposób zaskoczyć gości weselnych w nadchodzącym sezonie.

 

1. Lody na kółkach – mobilna lodziarnia!

Jeśli Wasz ślub jest w miesiącach letnich, jest to z pewnością rewelacyjny pomysł! Przypadnie do gustu i dorosłym, i dzieciom. Serwowane lody mogą być w kolorze przewodnim Waszego wesela, możecie zadbać również o specjalne dekoracje lub patyczki z hasłami o tematyce ślubnej. Wszystko zależy od Was i Waszej inwencji! Rozejrzyjcie się, czy w Waszych miastach są takie lodziarnie – w Warszawie polecamy dziewczyny z LODOVE.

lody na wesele - budka z lodami na wesele

lody na wesele

lodowa budka na wesele

Źródła zdjęć: 1 /2/3

2. Kolorowa wata cukrowa

To doskonała opcja na wesele, w których uczestniczyć będą dzieci! Kolory, smaki, zabawa i pyszne słodkości w jednym. Kto z nas będąc dzieckiem, nie oglądał się za budką z watą cukrową? ;) Być może ten pomysł przypadnie Wam do gustu i wykorzystacie go na własnym weselu.

wata cukrowa na wesele

stylowa wata cukrowa na wesele

wata cukrowa wesele

Źródła zdjęć: /2/3

3. Stylowy stół serów

Niemal zawsze na weselach spotykamy słodkie stoły oraz stoły wiejskie, przepełnione pysznymi, swojskimi wyrobami. A co powiedziecie na opcję serowego stołu? Z pewnością najbardziej ucieszą miłośników wina. Jeśli więc macie wsród gości weselnych osoby preferujące ten trunek, stół serowy będzie strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie nasze inspiracje. Prawda, że pięknie może się prezentować?

stół serów na wesele

stół serowy na wesele

tort serowy na wesele

Źródła zdjęć: 1/2/3/4

4. Tort z pączków

To z kolei alternatywna dla słodkiego stołu. Piękne kompozycje z pączków, muffinów, eklerków mogą z powodzeniem zastąpić stół ze standardowymi ciastami, a kolorowe posypki na wypiekach ucieszą każde dziecko… i nie jedno dorosłe oko. ;) Na pierwszym zdjęciu cudności z cukierni Pianka!

pączki na wesele cukiernia pianka

tort z pączków na wesele

pączki na wesele

Źródła zdjęć: 1/2/3

5. Upominek dla gości – płyta z muzyką z Waszego wesela

 

Podziękowanie dla gości powinno spełniać 3 funkcje: być praktycznie, ładne i budzić w gościach miłe, pozytywne skojarzenia z Waszym dniem. Płyta z muzyką z wesela wydaje się być idealnym pomysłem. Możecie np. umieścić na niej Waszą ulubioną muzykę lub jeszcze lepiej – wybrać utwory z dedykacjami dla bliskich i gości, które zaplanujecie zagrać podczas wesela. Z pewnością taki upominek miło zaskoczy Waszych gości.

upominek dla gości płyta cd

płyta cd upominek weselny

płyta z muzyką dla gości weselnych

Źródła zdjęć: 1/2/3

 

Przypadł Wam do gustu, któryś z pomysłów?

 

 

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Możesz również użyć znaczników HTML

Bądźmy w kontakcie
Na Facebooku

Na Instagramie